Sesja narzeczeńska Ostrów Wielkopolski

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska – sesja dla zakochanych

Sesje narzeczeńskie to sesje zdjęciowe, które wykonywane są parze zakochanych osób jeszcze przed ich ślubem. Sesja taka ma bardziej luźny charakter. Dla mnie sesje narzeczeńskie to nic innego jak sesja zdjęciowa kochających się osób. Nie ma dla mnie znaczenia czy zamierzacie się pobrać, czy nie. Czy jesteście długo ze sobą, czy nie. Ważne, że się kochacie i chcielibyście uwiecznić kawałek Waszego uczucia w pamiątkowych kadrach.

Czy sesja narzeczeńska jest obowiązkowa?

Czasami spotykam się z pytaniami czy sesja narzeczeńska jest jedną z tych rzeczy, które należy zrobić przed ślubem. Odpowiadam, że nie. Nie ma nic obowiązkowego w żadnej sesji zdjęciowej. To Wy macie mieć na nią ochotę. Ja w swoich ślubnych pakietach nie oferuję sesji narzeczeńskiej. Jeśli ktoś ma na nią ochotę, robimy ją zupełnie osobno. Również, zupełnie bez okazji.

Sesja narzeczeńska jest również dobrą okazją do poznania swojego fotografa ślubnego. Na bardziej neutralnym gruncie macie okazję sprawdzić, czy Wy i Wasz fotograf nadajecie na tych samych falach, a jest to wyjątkowo istotne w dniu ślubu. Sesja to również świetna okazja do przyzwyczajenia się do obiektywu. Wiem, że wiele osób stresuje się widząc aparat. Obiecuję, stres ten mija z czasem. Jak wiadomo im szybciej mija tym lepiej, dlatego każda dodatkowa okazja do zaprzyjaźnienia się z obecnością aparatu jeszcze przed ślubem z pewnością zaowocuje brakiem skrępowania w tym ważnym dla Was dniu 🙂

Sesja dla zakochanych jako świetny prezent.

Nie macie pomysłu na pomysł Walentynkowy? Pomysł z okazji dnia kobiet, bądź rocznicy ślubu? Sesja dla zakochanych jest idealną okazją do uwiecznienia Waszych uczuć. Zdjęcia z takiej sesji nie zwiędną niczym róże, a i nie pójdą w boczki jak czekoladki. Chociaż nie mam nic przeciwko czekoladkom po udanej sesji. Sesję taką możecie podarować w prezencie swojej drugiej połówce również bez okazji 🙂 To Wasze uczucie jest najlepszą okazją do świętowania każdego dnia.

Jak wygląda sesja narzeczeńska/ sesja dla zakochanych?

Sesje dla zakochanych, lub jak ktoś woli sesje narzeczeńskie wykonuję w plenerze, bądź u Was w domu. Nie czuję klimatu studia. Za to gorąco Was zachęcam do wykonywania takich sesji w stylu lifestyle w Waszych domach. Momenty z Waszej codzienności, takie jak wspólne przytulanie, relaks, dotyk, są wyjątkowe w swojej prostocie i warte zapisania w kadrach.

Plenerowe sesje narzeczeńskie wykonuję zarówno w miejscach, które są w jakiś szczególny sposób dla Was ważne, jak i w lokalizacjach, które zagwarantują Wam odrobinę prywatności i pozwolą na spędzenie czasu i poświęcenie chwili wyłącznie dla siebie.
Zawsze w zanadrzu mam kilka miejsc, które będą idealne o danej porze roku i ze spokojem możemy zrobić w nich piękną sesję narzeczeńską.

W co ubrać się na sesję narzeczeńską?

Sesja narzeczeńska ma bardzo luźny charakter. Nie wymaga eleganckich strojów, niczym przyjęcie weselne. Przede wszystkim macie się czuć komfortowo i swobodnie. Ubrania nie mają Was krępować, mają Was uzupełniać i macie się w nich czuć dobrze.


Oczywiście, będzie bardzo fajnie, jeśli zadbacie o spójność swoich strojów. Ma to duży wpływ na efekt końcowy sesji. Wyraźnym wzorom i rażącym kolorom również możemy powiedzieć na chwilę nie i skupić się na bardziej stonowanych barwach, które zamiast odciągać uwagę od Was będą ją do Was przyciągały.
Jeśli nie macie pomysłu co na siebie założyć, zapraszam Was do lektury 15 wskazówek jak ubrać się na sesję zdjęciową. To z pewnością powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.

Sesja narzeczeńska, to świetna okazja to spędzenia kilku dodatkowych chwil razem. To czas, w którym bez pozowania wyłapujemy Wasze czułe gesty i uśmiechy. Ja gwarantuję Wam luźną atmosferę i dobrą zabawę, no i oczywiście piękne zdjęcia 🙂

Sesja narzeczeńska ma również wiele innych plusów, o których możecie poczytać tutaj. Jeśli nadal się wahacie, śmiało mogę Wam powiedzieć, że nie będziecie żałować, wystarczy spróbować 🙂