fotografia Ostrów Wielkopolski, fotograf ślubny

O mnie

Witaj w moim świecie!

Cześć!
Mam na imię Justyna i zapraszam Cię w podróż pełną emocji, wzruszeń i pięknych kadrów.

Trzy lata temu postanowiłam zmienić swoje życie i zacząć podążać za marzeniami i pasją, którą jest fotografia. Kiedy na świat przyszła moja córeczka, patrzenie na przemijający czas zmotywowało mnie do poświęcenia się fotografii lifestyle.

Nie ma nic piękniejszego niż Twoja niezwykła rzeczywistość, którą mogę uchwycić w kadrze. Pomogę Ci zatrzymać wyjątkowy dla Ciebie moment w postaci fotografii, którą z przyjemnością powiesisz na ścianie. A po latach, zerkając na roześmianą buzię Twojego dziecka, wyglądającą do Ciebie zza ramki, zatrzymasz się i uśmiechniesz, na wspomnienie tych pięknych chwil.

To właśnie dla Ciebie tutaj jestem. Z pasji do fotografii i pasji do ludzi powstało to miejsce, w którym z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Portfolio
portret, fotograf ślubny ostrów wielkopolski, fotograf na ślub

Dlaczego fotografia?

Dlaczego fotografuję?
Przede wszystkim dlatego, że chcę robić coś dla innych. Uwielbiam ludzi.

Bardzo lubię nawiązywać nowe znajomości i poznawać historie, które kryją się za człowiekiem. Chcę pomagać innym. Jeśli mogę zrobić coś dla Ciebie, przyczynić się do wywołania uśmiechu na Twojej twarzy. Do wywołania błysku w oczach, kiedy otrzymasz ode mnie gotowe zdjęcia, wiem że warto to robić.

Najbliższa mojemu sercu jest naturalność i minimalizm. Staram się żyć w zgodzie ze sobą i cieszyć każdym dniem. Stąd fotografia lifestyle, która pełna jest prawdy, emocji i wzruszeń.

Mam wyjątkową słabość do ślubów. Jest to dla Ciebie wyjątkowy czas, który przepełniony jest wzruszeniami i aż kipi od ogromu emocji, które w tym dniu Tobie towarzyszą. Wyjątkowym wyróżnieniem będzie dla mnie towarzyszenie Ci w tym dniu.

Kiedy zdecydujesz się zaprosić mnie do swojego świata, zrobię wszystko, żebyś zapomniała o obecności aparatu, czuła się swobodnie, jak na spotkaniu z najlepszą koleżanką. Jeśli chciałabyś poznać mnie bliżej i zaprosić do przeżywania razem z Tobą najważniejszych dla Ciebie chwil, napisz do mnie, a razem stworzymy coś pięknego!

Kontakt
fotograf ślubny ostrów autoportret
instagram