sesja ślubna, fotograf ślubny Ostrów Wielkopolski

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna

Dzień ślubu jest jednym z ważniejszych dni w Waszym życiu. Jest to wyjątkowa chwila nie tylko dla Was, ale również dla Waszych bliskich. Jest to czas, który się nie powtórzy. Chwile, które chcielibyście zachować w pamięci na zawsze. Nie można zatrzymać czasu, ale można zatrzymać czas w kadrze. Takie właśnie mają być fotografie ślubne. Mają przypominać Wam o tych wyjątkowych chwilach.  A swoją naturalnością i prawdziwością mają sprawiać, że z każdym spojrzeniem w album będzie czuli się dokładnie, jak w tamtej chwili.

Reportaż ślubny

Reportaż w dniu ślubu to dokumentacja Waszego wyjątkowego dnia w postaci kadrów. Dla mnie najważniejsze w takim reportażu jest wyłapywanie momentów, które mogą wydawać się mało znaczące, jednak mają olbrzymią wartość sentymentalną. Uśmiechy, nieśmiałe łzy szczęścia i ukradkowy dotyk dłoni pod stołem, tym właśnie cechuje się emocjonalna fotografia ślubna. Wszystkie te elementy tworzą niepowtarzalny klimat i nadają wyjątkową wartość i sprawiają, że fotografia ślubna ma olbrzymią moc wywoływania emocji nawet po latach.

Obecność fotografa ślubnego podczas przygotowań, ceremonii ślubnej i wesela, gwarantuje całe spektrum kadrów, które pozwolą Wam przeżywać Wasz dzień na nowo za każdym razem, kiedy będzie brać do rąk Wasze zdjęcia ślubne.

Reportaż ślubny to historia opowiedziana oczami fotografa ślubnego. Chciałabym opowiadać dla Was Waszą historię. Zależy mi na tym, żeby fotografie ślubne były czymś więcej niż tylko zdjęciami w albumie. Żebyście po latach poczuli się tak jak w tym dniu. Bardzo lubię styl rustykalny i styl boho. Najbliższa mojemu sercu jest naturalna pełna emocji fotografia ślubna. Lubię Wasze szczere uśmiechy i chciałabym je wyłapywać.

Plenerowa sesja ślubna

Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym, ale też bardzo intensywnym. Dużo się w nim dzieje i mało czasu Wy jako para młoda możecie poświęcić wyłącznie sobie. Fotografia ślubna to nie tylko reportaż ślubny, ale również plener ślubny.

Sesja ślubna jest świetną okazją, na to żeby pobyć we dwoje. Jest to również okazja do zapisania w postaci zdjęć ślubnych wyjątkowo intymnych momentów, które czasami ciężko stworzyć w intensywnym dniu ślubu. Można ją zrealizować na kilka sposobów.

Sesja ślubna w dniu ślubu

Jest to świetna okazja do uchwycenia chwili i emocji, których ogrom towarzyszy Wam w dniu ślubu. Zazwyczaj ta sesja ślubna trwa krótko ok. 30 min. Tak by goście nie zauważyli Waszej nieobecności. Plusami takiej sesji są zdecydowanie autentyczne emocje, którymi cechuje się fotografia ślubna. Decydując się na sesję w dniu ślubu Pani młoda nie musi ponawiać swojego ślubnego makijażu, ani fryzury. Są to dodatkowe oszczędności.

Minusami takiej sesji jest ograniczony czas, którego jest niewiele oraz lokalizacja. Najczęściej trzeba ograniczyć się do miejsca, w którym odbywa się przyjęcie weselne, tak by nie tracić dodatkowo czasu na dojazdy.

Jednak, jeśli w pobliżu sali ślubnej znajduje się nawet najmniejszy lasek, czy polana, warto to wykorzystać i na moment opuścić gości. Jest to idealna okazja do stworzenia pięknych kadrów, które będą bardzo naturalne, ponieważ odbywać się będą właśnie w dniu ślubu.

Plenerowa sesja ślubna w innym dniu

Jest to ślubna sesja zdjęciowa, która odbywa się w innym dniu, zazwyczaj w krótkim odstępie czasu po ślubie. Do plenerowej sesji ślubnej możecie się dłużej przygotować. Sesję ślubną można zrealizować w dowolnie wybranym przez Was miejscu. Marzycie o sesji ślubnej w górach, albo nad morzem o wschodzie słońca? Plener ślubny to idealna okazja, żeby te marzenia spełnić.

Olbrzymim plusem takiej sesji jest czas, którego jest pod dostatkiem. Dodatkowo będąc już po ślubie i mając cały towarzyszący mu stres za sobą możecie się wyluzować i w całości poświęcić sobie. Jest to wyjątkowy czas, który należy tylko i wyłącznie do Was, a kadry z tej sesji będą piękną pamiątką, do której z przyjemnością będziecie wracać po latach.

Planujecie ślub? Szukacie swojego fotografa ślubnego? Napiszcie do mnie i opowiedzcie mi coś o sobie. Fotografuję w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach. Fotografia ślubna, jest czymś co uwielbiam robić. Chętnie potowarzyszę Wam w tym wyjątkowym dla Was dniu 🙂