ślub kościelny, Janków Przygodzki

Ślub kościelny Pauliny i Mateusza Janków Przygodzki

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem. Wie o tym każdy, kto się do niego przygotowywał. Stres, niepewność, ekscytacja oraz olbrzymia radość, to tylko niektóre emocje towarzyszące Wam w tym dniu. Jest to wyjątkowy czas, którego nie da się powtórzyć. Każdy chciałby zatrzymać te chwile w swojej głowie i odtwarzać je tyle razy ile tylko zechce. Temu właśnie służą fotografie ślubne.

W dniu ślubu wiele się dzieje, ograniczona ilość czasu którą macie do dyspozycji działa na Waszą niekorzyść. Na szczęście chwile te można odtworzyć w innych okolicznościach, np. podczas plenerowej sesji ślubnej. Jest to świetna opcja, dla tych którzy chcieliby posiadać piękne zdjęcia, na które będzie więcej czasu niż w dniu ślubu. Dodatkowo sesja ślubna może odbyć się w dowolnie wybranym przez Was miejscu.

Paulina i Mateusz swój dzień przeżyli z uśmiechami na twarzach, ich krótką sesję ślubną wykonaliśmy na Trzcielinach, które były bardzo blisko sali, w której odbywało się wesele. Cieszę się, że mogłam być tam z nimi. A co działo się w tym dniu możecie zobaczyć sami, w ich ślubnym skrócie 🙂