sesja panieńska w plenerze

Sesja panieńska

Sesja panieńska

Organizowanie wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie dla przyszłej świadkowej. Co zrobić, żeby wieczór panieński był wyjątkowy, niezapomniany i pełen zabaw?

Dobrym pomysłem jest tematyczny wieczór panieński. Widziałam już różne opcje, wieczory w stylu hawajskim, popularne ostatnio wieczory panieńskie w tylu boho, czy też panieński w stylu pin-up girl. Jak mawiają sky is the limit. Dla Was najważniejsza jest dobra zabawa i aby styl wieczoru był zgodny ze stylem przyszłej Pani młodej, bo w końcu to dla niej organizowane jest całe to przedsięwzięcie. A jak umilić wieczór panieński jeszcze bardziej? Mam dla Was dwie propozycje 🙂

Sesja zdjęciowa na wieczorze panieńskim

Sesja panieńska to świetna opcja na uwiecznienie grona przyjaciółek na pamiątkowych fotografiach. Zdjęcia te będą świetną pamiątką na długie lata i już zawsze będą Wam przypominały o często dość szalonym wieczorze, który spędziłyście razem. Podczas sesji jesteście ubrane w stroje, które towarzyszą Wam przez cały wieczór, bądź specjalnie na te okazję zakładacie coś wyjątkowego. Bardzo fajne są stroje, które nawiązują do siebie, albo mają wspólny, łączący je element. Taki jak np. wianki z kwiatów we włosach każdej z uczestniczek imprezy.

Sesja panieńska może odbyć się zarówno w miejscu, w którym odbywa się wieczór panieński, jak też może być zupełnie osobnym elementem tego wieczoru, w którym zmienicie lokalizację na bardziej sprzyjającą. Ja bardzo chętnie wybieram się z Wami w podróż w poszukiwaniu najbardziej odpowiedniego miejsca, gdzie może odbyć się sesja panieńska.

Ile trwa sesja panieńska?

Najczęściej na tego typu sesję należy przeznaczyć 1h -1,5h. Jest to czas, w którym spokojnie możecie się przygotować i zaaranżować ciekawe sytuacje. Jeśli obawiacie się jak taka sesja miałaby wyglądać, co miałybyście podczas jej robić, niczym się nie przejmujcie.

Chętnie pomogę i podpowiem, co można zrobić, żeby dobrze się bawić i dobrze przy tym wyglądać. Pamiętajcie, że wieczór panieński nakierowany jest na wspólną zabawę i miło spędzony czas. Nie ma powodu do stresu 🙂 Ma to być wyjątkowa pamiątka, która będzie Wam przypominała o dobrej zabawie, a przyszłej Pannie młodej, o tym jak oddane ma koleżanki. Oczywiście jeśli należycie do osób, które lubią mieć wszystko przygotowane zawsze inspiracji zaczerpnąć można na instagramie, bądź pintereście, gdzie tego typu wydarzeń jest pełno.

Reportaż z wieczoru panieńskiego

Jeśli chciałybyście uwiecznić całość przygotowanej przez Was imprezy, proponuję reportaż zdjęciowy z wieczoru panieńskiego. Reportaż taki jest bardziej naturalną formą robienia zdjęć niż sesja panieńska. Nie pozujemy przed aparatem. Towarzyszę Wam podczas Waszej imprezy i fotografuję momenty, podczas całego wieczoru. Zdjęcia często robię z zaskoczenia, trochę z ukrycia. Tak by nie przeszkadzać Wam w zabawie, jednocześnie będąc blisko Was przez cały wieczór.
Reportaż taki będzie Wam przypominał o całym wieczorze, nie tylko o jego poszczególnych elementach. Całość stanowić będzie piękną historię, tego wyjątkowego dla Was wieczoru. Reportaż obejmuje nie tylko fotografię osób obecnych podczas wieczoru, ale również wszystkich dodatków i samego miejsca, tak by zapamiętać to wydarzenie jak najlepiej.

Ile trwa reportaż z wieczoru panieńskiego?

Reportaż panieński trwa cały wieczór, przeznaczam na niego ok. 3-3,5h. W przypadku, gdy planujecie jeszcze dłuższą zabawę, szczegóły ustalamy indywidualnie. Podczas reportażu możemy zmieniać lokalizacje. Podążam za Wami i za Waszymi pomysłami na tę imprezę. W trakcie reportażu oczywiście możliwa jest pamiątkowa sesja zdjęciowa, podczas której robimy Wasze wspólne zdjęcia grupowe i zdjęcia indywidualne, takie jak pamiątkowe zdjęcia z przyszłą Panią młodą.

Gdzie odbywa się sesja panieńska?

Sesję zdjęciową na wieczorze panieńskim możemy wykonać zarówno w miejscu, w którym odbywać się będzie przyjęcie. Jak i w osobnym zaplanowanym wcześniej miejscu w plenerze. W zależności od stylu Waszego przyjęcia postaramy się wspólnie dobrać najlepszą lokalizację na sesję. Oczywiście jestem otwarta na Wasze pomysły i chętnie zrealizuję sesję jakiej dotąd jeszcze nie robiłam. Zależy mi na tym, żebyście miło wspominały ten wieczór.

Fotografuję w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach. Zapraszam 🙂