sesja panieńska nad Wartą Poznań

Sesja panieńska nad Wartą

Plenerowa sesja panieńska nad Wartą

Sesje panieńskie nie muszą być wykonywane koniecznie w dniu wieczoru panieńskiego. Jeśli macie pomysł na imprezę na wieczorze panieńskim, podczas której nie będzie czasu na sesję zdjęciową, a mimo to chciałybyście mieć wyjątkową pamiątkę z tego czasu, sesja w innym dniu to świetna opcja.

Dodatkowo sesja zdjęciowa jako prezent niespodzianka to świetna opcja, która z pewnością zaskoczy przyszłą panią młodą. To skarb mieć wokół siebie takie osoby, które zadbają o to, żeby łącząca ich przyjaźń została uwieczniona na lata.

Sesja panieńska jaką tutaj zaraz zobaczycie była wyjątkowa, bo podzielona na dwie części. W pierwszej części wieczoru spotkałyśmy się na boisku AWF w Poznaniu. Dziewczyny, które tam studiowały, chciały mieć to miejsce uwiecznione na pamiątkę. To właśnie sport je połączył i jest on ważną częścią ich codziennego życia. Szaleństwo i akrobacje, tak można podsumować to co dziewczyny wyczyniały na boisku 😀 Po bardziej aktywnej części wieczoru przeszłyśmy nad Wartę, by pokazać dziewczyny w innym bardziej delikatnym świetle.

Spotkania takie jak te, zawsze dają mi pozytywnego kopa pełnego energii i radości. Uwielbiam takich pozytywnych ludzi i póki co, mam szczęście do ich znajdowania 🙂