domowa sesja noworodkowa

Domowa sesja noworodkowa Henia

Kiedy w Waszym świecie pojawia się mały człowiek, całe Wasze dotychczasowe życie dostosowuje się do tej małej istotki. To ona dyktuje godziny drzemki, czas na posiłek, czas na przytulanie i ewentualnie czas na chwilę odpoczynku, oczywiście z maluchem w ramionach, który nie chce spać nigdzie indziej, tylko tulony przez swoją mamę.

Są to chwile, które czasami bardzo się dłużą, tak jak nieprzespana noc, czy bezustanne karmienie. Jednocześnie jest to czas, który bardzo szybko mija. Za tydzień, za miesiąc Wasz maluch będzie już większy, starszy i będzie zachowywał się inaczej. Tego procesu nie da się zatrzymać, ale można pochylić się na moment nad tym przemijaniem i stworzyć pamiątkę z tego czasu. Prostą, naturalną, pełną czułości. W Waszym domu.

Pamiątkę, na którą zdecydowali się rodzice Henia i Tadzia 🙂 To już kolejna nasza wspólna sesja. Sesję brzuszkową udało nam się wykonać w ostatniej chwili, ponieważ Heniowi bardzo spieszyło się na ten świat i pojawił się wcześniej, niż się tego można było spodziewać. Witamy Heniu 🙂 Niech Twoja przygoda pełna będzie zdrowia,  radości i uśmiechów 🙂