para młoda sesja ślubna w dniu ślubu, bukiet ślubny z róż

Ślub Gosi i Kuby, Poznań

Ślub to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Początek nowej ścieżki, którą kroczy się z ukochaną osobą. To również dzień pełen wrażeń i stresu. W przypadku ślubu Gosi i Kuby, ten stres równie mocno udzielał się i mi. Miałam okazję być drugim fotografem na ich ślubie i na każdym kroku musiałam uważać, żeby nie przeszkadzać głównemu fotografowi. Myślę, że mi się udało, choć nie było to łatwe. 

Nie byłam z nimi przez cały dzień, ale w tych najważniejszych chwilach towarzyszyłam im i razem z nimi wzruszałam się równie mocno.  To był piękny ślub i cieszę się, że zostałam na niego zaproszona.

Podczas wesela młodej pary, tata panny młodej wygłosił przemowę powitalną, która była tak piękna i tak wzruszająca, że łzy same cisnęły się do oczu. Jeśli tylko Wasi bliscy mają odwagę, do wygłaszania przemów, do wznoszenia toastów, niech robią to! To wyjątkowy element, który zapada w pamięć każdemu z gości.  A chyba nie ma lepszej okazji do mówienia o swoich uczuciach, niż właśnie w dniu ślubu najbliższych osób 🙂