sesja w słonecznikach Ostrów Wielkopolski zakochana para

Sesja narzeczeńska w polu słoneczników Ostrów Wielkopolski

Sesja narzeczeńska w polu słoneczników.

Z Pauliną znamy się nie od dziś. To już nasza trzecia wspólna sesja. Cieszę się ogromnie, że tym razem mogłam towarzyszyć nie tylko jej, ale również jej narzeczonemu Kamilowi podczas sesji narzeczeńskiej. Chociaż Kamil nie był tak doświadczony w przebywaniu przed obiektywem jak Paulina, poradził sobie świetnie. Wiem, że skrępowanie to nieodłączny element każdej sesji zdjęciowej. Zawsze jednak staram się zrobić wszystko, żebyście czuli się przy mnie jak najswobodniej. W końcu jesteście tam dla siebie 🙂

O tym, że Kamil bardzo szybko się rozluźnił nie muszę pisać, jest to widoczne na fotografiach, które udało nam się w tym dniu wykonać.
Lipiec to miesiąc słoneczników, dlatego i ja musiałam wykorzystać te kwiaty do swojej sesji plenerowej. Dodatkowo udało mi się przekonać ich do sesji w zbożu. Uwierzcie, nie było to łatwe. Obecność ślimaków, które po deszczu powychodziły zewsząd nie pokrzyżowała nam planów. W blasku zachodzącego słońca powstała piękna sesja w polu słoneczników, którą możecie podziwiać na poniższych zdjęciach.