plenerowa sesja ślubna park Cytadela w Poznaniu

Plenerowa sesja ślubna w Parku Cytadela

Plenerowa sesja ślubna

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem. Wie o tym każdy, kto się do niego przygotowywał. Stres, niepewność, ekscytacja oraz olbrzymia radość, to tylko niektóre emocje towarzyszące Wam w tym dniu. Jest to wyjątkowy czas, którego nie da się powtórzyć. Każdy chciałby zatrzymać te chwile w swojej głowie i odtwarzać je tyle razy ile tylko zechce. Temu właśnie służą fotografie ślubne.

W dniu ślubu wiele się dzieje, ograniczona ilość czasu którą macie do dyspozycji działa na Waszą niekorzyść. Na szczęście chwile te można odtworzyć w innych okolicznościach, np. podczas plenerowej sesji ślubnej. Jest to świetna opcja, dla tych którzy chcieliby posiadać piękne zdjęcia, na które będzie więcej czasu niż w dniu ślubu. Dodatkowo sesja ślubna może odbyć się w dowolnie wybranym przez Was miejscu.

Konrad i Nikola na miejsce swojej plenerowej sesji ślubnej wybrali Park Cytadela w Poznaniu. I chociaż bywałam w tym miejscu nieraz, i nieraz wykonywałam tam sesje zdjęciowe, to i tym razem udało się odkryć nowe miejsca, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Z Konradem i Nikolą poznaliśmy się na ich sesji narzeczeńskiej i udało nam się złapać fajny kontakt. Mimo zimnej listopadowej aury, ta przesympatyczna para była pozytywnie nastawiona przez całą sesje. Uśmiechom nie było końca, a oni ciesząc się swoim towarzystwem zapominali o obecności aparatu 🙂